0
Your Cart

Kto som?


Vitaj, Svetlo krásne!


O tom, kto som sa dozvedám každú chvíľu môjho života a to vo veľkej pokore. Ako malá, možno som mala 3, 4 roky som hovorila, že som prišla na Zem do služby, liečiť a pomáhať. Trvala som na tom, že nie som so Zeme a že som sem bola len pozvaná. Samozrejme, za socialistického zriadenia, kedy som sa narodila to bol pre každého dobrý vtip. Keď mi bolo ťažko, tak som si na kartónovú krabicu montovala nafúknuté balóny a dúfala som, že odletím.


Hovorila som s anjelmi aj mimozemskými bratmi a sestrami. Pýtala som sa kamarátov, či im nie je toto telo tesné, či ho nevnímajú ako obmedzenie. Nerozumela som tomu, že ľudia nevedia, že kedysi bola pevnina Zeme celistvá, že Zem viedla vojnu s Marsom, že ostatné planéty aj Uni aj Multiverza (multidimenzionálneho Vesmíru) sú obývané a to bytosťami, ktoré majú iné telá, než máme my. Keď som toto ako piatačka, šiestačka hovorila kamarátkam, pozerali na mňa a klepali si po čele. Cítila som sa osamotená, nepochopená, neprijatá ľuďmi na tejto planéte. Slovami výnimočného astrológa Roberta Policara – „Nemohli Vám rozumieť, pretože ste z budúcnosti a asi 20-30 vopred..“  Je pre mňa fascinujúce, ako Zem vie a vedela, aké energie spojiť aby niečo, o čom ani v týchto telách a hlavách netušíme, mohlo byť zaktivované. A tak môj „povinný“ dopisovací kamarát za socializmu zo spriateleného východného Nemecka bol Dirk Seufert. Dirk pracuje ako zástupca Zeme v Galaktickej rade a ja sa skláňam nad taktovkou Matky Zeme. Hrá symfóniu spojení našich energií tak geniálne, že sa nám prináleží nad tou veľkosťou a dokonalosťou iba pokloniť. 


Niekedy stačí, aby sa duše s rovnakým potenciálom a vibráciou iba nejakým spôsobom v hmote 3D spojili, niekedy stačí letmý pohľad s „neznámym“ človekom a v zákulisí energetických priestorov sa dejú veci! …s námetom na niekoľko sci-fi kníh a filmov:)


Keď môj tatko odišiel z hmoty, mala som tesne po 18-tke. A tak, ako ľudia prosia o dary a talenty, ja som prosila o to, aby, ak mám žiť na Zemi, mi boli bloknuté, pretože som bola tak iná, že som sa nevedela integrovať do žiadneho kolektívu a život v tele sa mi stal utrpením. Bola som vyslyšaná a tak som po gymnáziu vhupla do štúdia cestovného ruchu a následnej hry na ekonomiku.


Každý deň padám na kolená pred veľkosťou toho, kým duša v mojom tele pre celé Stvorenie je a prijímam v pokore a úcte všetky výzvy. Niektoré sú neradostné, iné, ktorých je oveľa viac sú v tvorivej radosti. Ale taká je Cesta duše v ľudskom tele. Rada sa učím od múdrych tejto planéty, cez semináre v ktorých hovorí Vedomie alebo Bytosti (najmä Bieleho paprsku) nechávam cez seba pretekať rozpomenutia.

Pokiaľ je človek zakotvený v egu a neprijme svoje poslanie s pokorou, doslova na kolenách, nesmie mu byť zdelená pravda o tom, aké spektrum jeho duše je aktívne a cez ktoré momentálne preteká božské vyjadrenie. Kto tak učiní, koná proti Univerzálnym pravidlám a zákonom, a tvorí si ťažkú karmu pre seba a pre toho druhého. Informácie môžu byť zdelené až vtedy, keď má človek spracované to najťažšie z ego-programov a informácie neposilnia jeho ego ale podporia jeho tvorivého ducha v spojení s dušou a jej Cestou a úlohami.


Ako človek som si prešla životom ťažkými skúškami, stratami a bolesťami na všetkých úrovniach. Jednu z úloh, ktoré som si na tento život som si vybrala je naučiť sa dôverovať. Ale to sa nenaučíme cez to, že dostaneme život, v ktorom sme vo vzťahoch plných dôvery. Práve naopak – ideme životom cez silné a deštrukčné vzťahy a podrazy od najbližších…padáme úplne na dno a pomaly a po slabučkom a tenučkom vlákienku sa šplháme opäť na poschodie Pani Dôvery…Dôvery v seba, v partnerstvá, život, Zem, zmysel Bytia…

Prešla som si peklom panických porúch, vážnym ochorením prsníka, v 26tke som už bola vdovou s 3 ročnou dcérkou, odchodom z tela, ponižovaním, znásilňovaním, okradnutím od bývalého partnera a otca mojej druhej dcéry, bolestivým odchodom z pôvodnej rodiny, klesnutím životnej úrovne pod úroveň znesiteľnosti, hladom, exekútormi, presvedčením, že nechcem žiť v takejto spoločnosti na planéte, kde sa deje to, čo sa deje… za Pravdu, ako energie fungujú som bola posudzovaná, odsudzovaná, nenávidená, za múdrosť, neprijatá a ponižovaná.


50 rokov v utrpení ale 50 rokov aj učení sa, vo vysokej Emočno-Vesmírnej škole.


Vyučovaná Zemou, energiou života, Bytosťami Svetla a Lásky. Prípravou a školou pochopenia a pokory som prešla a posledných viac ako 15 rokov som v učení rozpomínania sa ale aj v plnej službe všetkých ľuďom, ktorí sa chcú poznať v Bytí, chcú si porozumieť, chcú vedieť prečo a ako… Tým, že som hybridná duša, teda duša poskladaná z mnohých častí Vyšších duchovných Bytostí, Anjelov, Majstrov…nie som tým, čo prinášam zaraditeľná, pretože obsahujem všetko, čo je potrebné. Robím osobné terapie, homeopatiu, šamanské kruhy, ženské i mužské kruhy, vedené a channelované meditácie, vhľady, čítam z morfogenetického pola, čistím karmu, silným spôsobom transformujem pole človeka, vediem k uvedomeniam, aktivujem AHA momenty, cez silné pole empatie a súcitu prameniaceho cezo mňa od mojich kozmických rodičov Ježiša Krista, Lady Nadu a patróna  môjho duchovného vývoja – Metatrona uzdravujem srdcia ľudí, zvierat, rastlín, kameňov…


Aj teraz, v druhej 50-tke som posudzovaná a odsudzovaná, som iná…ale už sa v tej mojej inakosti cítim výborne a som v nej ukotvená.

Ľudia sú buď vedomí – uznávajú múdrosť iných, učia sa o sebe a o živote, pestujú pokoru ku všetkému, čo im do života príde, majú komunitné / skupinové myslenie, vystupujú z posudzovania, odsudzovania, nenávisti, závisti… Alebo nevedomí – tí si idú toxické vzorce ega na plný plyn, rozdeľujú namiesto stmeľovania, posudzujú namiesto empatie a súcitu, žijú pyramidálnu hierarchiu miesto spolupráce a spolupatričnosti, deštruujú miesto tvorenia.


Všetci raz pochopia a prebudia sa, niekto v tejto, niekto o ďalších 10 inkarnácií neskôr. Raz sa prebudia všetci a Zem bude Rajom pre ľudí aj zvieratá, bude miestom obrovských vedomých stromov a čistej vody, bude miestom láskyplných vzťahov a vedomého Bytia. A ja svojim Bytím k tomu prispievam na vedomej aj podvedomej úrovni.


Pred časom som vystúpila z komfortnej zóny a začala natáčať podcasty (YT Esencia duše Sofia), urobila weby (FB Homeopat-Liptov, Dharma kruhy, Esencia duše), Telegramový kanál Esencia duše a keď mám trošku času, snažím sa tam prispievať. Vediem dlhodobé spirituálne vzdelávanie pre dospelých Multiverzita Svetla a pre ženy 13 Strážkyň Zeme, čo je tou najhlbšou múdrosťou, ktorú ukotvila Matka Zem v duši každej ženy a v ženských inkarnáciách, je to návrat k tak hlbokým Pravdám, že žena, ktorá pochopí toto volanie a vydrží sitá ega, ktoré ju môžu vyhodiť z Kruhu von sa stáva čistým Svetlom Múdrosti Zeme. V mojej ponuke nájdeš kurzy rôzneho charakteru a náročnosti. Vyber si, čo tvoju dušu pritiahne. Nerozmýšľaj, cíť. Ten prvý pocit „toto je ono, toto je pre mňa, toto je o mne“ je ten signál tvojej duše o tom, že ideš správne.


Prajem ti prekrásny život, v ktorom sa v pokore spoznáš ako multidimenzionálna Bytosť, otvoríš svoje srdce, skrotíš svoje ego a pochopíš.

S obrovskou vďačnosťou ďakujem všetkým, ktorí ma podporujú.


S láskou a úctou voči tebe, Sofia Fabijenna


Povedali o mne

Darinka

Sofinka je bytosť, ktorá mi ukázala cestu svetla, lásky a pochopenia seba samej. Viedla ma bezpečnou cestou sebapoznania, nádeje a viery v môj zmysel života na Zemi a žitie môjho poslania. Ďakujem za jej čistotu, priamosť, priateľstvo a vedenie. A hoci boli informácie pre mňa niekedy boľavé, vždy mi boli zdelené pre moje najvyššie dobro. Aj vďaka Sofinke som tou, ktorou som a som ženou plnou lásky, svetla a harmónie. Ďakujem za všetky naše spoločné chvíle 💗

Helenka

Mojim veľkým šťastím bolo stretnutie Sofinky. Keď, že vieme, ako funguje vesmír a nič nie je náhoda, naše stretnutie sme utkali v kráse okamihu a nasmerovali sme ho do tvorivej súčasti dnešných dní. V prvom okamihu nášho stretnutia prebehli všetky informácie, ktoré sme o sebe načítali a vedeli sme, že sme tu správne a, že sme si naše stretnutie naplánovali. Vďaka jej múdrosti a spirituálnemu napojeniu odhaľujem priam kozmickou rýchlosťou nové a nové zákutia svojej duše a svojho poznania, do ktorého nás Sofinka prinavracia a svojou múdrosťou a napojením vedie doslova multirýchlosťou k novým vedomostiam a uvedomeniam. Vďaka jej Multiverzite svetla sa nám otvárajú nevídané cestičky k vyšším sféram bytia a žitia. K pochopeniu našej cesty a očiste našich životov na našej prekrásnej Zemičke. Autenticita jej duše je posilňujúca a napomáhajúca na našej ceste sebapoznania a napájania sa na vlastnú tvorivosť. Ďakujem že SI.

Ivetka

Monika